Tide Site (2.0.5) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Moderated content
mn: Хянасан мэдээллүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Page
mn: Хуудас

en: Logo
mn: Лого

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах

en: Main menu
mn: Гол цэс
