Tide Site (2.0.5) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: author
my: စာရေးသူ

en: Domains
my: ဒိုမိန်းလိပ်စာများ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: - All -
my: - အားလုံး -
