Tide Site (2.0.5) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: On
ne: माथि

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Logo
ne: ब्याज

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: « First
ne: « पहिलो
