Tide Site (2.0.5) - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Moderated content
nl: Gemodereerde inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: On
nl: Aan

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Page
nl: Pagina

en: Site
nl: Website

en: Off
nl: Uit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: URL alias
nl: URL-alias

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: author
nl: auteur

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Domains
nl: Domeinen

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: - Any -
nl: - Alle -

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Moderation state
nl: Moderatiestatus

en: Footer text
nl: Voettekst

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Asc
nl: Oplopend

en: Get the actual content from a content revision.
nl: Verkrijg de inhoud van een inhoudsrevisie.

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
nl: Inhoud beperkt tot @limit tekens, resterend: <strong>@remaining</strong>

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren

en: Find and moderate content.
nl: Inhoud zoeken en modereren.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
nl: Geen inhoud beschikbaar voor moderatie. Alleen inhoud die op moderatie wacht, zoals concepten, wordt hier getoond.
