Tide Site (2.0.5) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: On
nn: På

en: Homepage
nn: Heimeside

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Slogan
nn: Motto

en: Language neutral
nn: Språknøytral

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: - All -
nn: - Alle -

en: Find and manage content.
nn: Finn og behandle innhald.
