Tide Site (2.0.5) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ
