Tide Site (2.0.5) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: User
ps: غړی

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: - Any -
ps: -هر-

en: - All -
ps: - ټول -
