Tide Site (2.0.5) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Moderated content
sk: Moderovaný obsah

en: Author
sk: Autor

en: On
sk: Zapnúť

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Page
sk: Strana

en: Site
sk: Stránka

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: author
sk: autor

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Sites
sk: Stránky

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Offset
sk: Ofset

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Domains
sk: Domény

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Moderation state
sk: Stav moderácie

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.
