Tide Site (2.0.5) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: - Any -
sl: - Vse -
