Tide Site (2.0.5) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Moderated content
sv: Modererat innehåll

en: Author
sv: Författare

en: On
sv: På

en: Homepage
sv: Hemsida

en: Reset
sv: Återställ

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User
sv: Användare

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Page
sv: Sida

en: Logo
sv: Logotyp

en: Site
sv: Webbplats

en: Off
sv: Av

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: URL alias
sv: URL-alias

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: author
sv: författare

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Sites
sv: Webbplatser

en: Language neutral
sv: Språkneutral

en: Offset
sv: Kompensera

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Domains
sv: Domäner

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Moderation state
sv: Modereringsstatus

en: Published status
sv: Status för publicering

en: Find and manage content.
sv: Hitta och hantera innehåll.

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Get the actual content from a content revision.
sv: Erhåll det nuvarande innehållet från en versions innehåll.

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Find and manage content
sv: Hitta och hantera innehåll

en: Find and moderate content.
sv: Hitta och moderera innehåll.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
sv: Inget modererat innehåll tillgängligt. Endast väntande versioner av innehåll, till exempel utkast, listas här.
