Tide Site (2.0.5) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: On
th: เปิด

en: Homepage
th: หน้าหลัก

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Logo
th: โลโก้

en: Off
th: ปิด

en: URL alias
th: เป็นการกำหนด URL เฉพาะให้กับธีม

en: author
th: ผู้เขียน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Slogan
th: สโลแกน

en: Language neutral
th: ไม่ขึ้นกับภาษา

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Get the actual content from a content revision.
th: เนื้อหาที่เกิดขึ้นจริงจากเนื้อหาที่แก้ไข
