Tide Site (2.0.5) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Homepage
ug: باش بەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Slogan
ug: شۇئار

en: Sites
ug: تور بەتلەر

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Find and manage content.
ug: مەزمۇن ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش
