Tide Site (2.0.5) - en to uk translation catalogue (51 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Moderated content
uk: Ухвалювані матеріали

en: Author
uk: Автор

en: On
uk: Увімкнено

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: Reset
uk: Скинути

en: Updated
uk: Оновлено

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Page
uk: Сторінка

en: Logo
uk: Логотип

en: Site
uk: Сайт

en: Off
uk: Вимкнено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: URL alias
uk: URL-синонім

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: author
uk: автор

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Slogan
uk: Гасло

en: Sites
uk: Сайти

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: Offset
uk: Зміщення

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Domains
uk: Домени

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Main menu
uk: Головне меню

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Moderation state
uk: Стан модерації

en: Footer text
uk: Текст нижнього колонтитулу

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Find and manage content.
uk: Пошук матеріалів і керування ними.

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Get the actual content from a content revision.
uk: Отримати актуальний вміст з редакції матеріалу.

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
uk: Обмеження матеріалу у символах - @limit, залишилось - <strong>@remaining</strong>

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Find and manage content
uk: Пошук матеріалів та керування ними

en: Find and moderate content.
uk: Немає доступного модерованого вмісту. Тут перераховані лише ті, що очікують на розгляд зміст, такі як чернетки.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
uk: Модеровані матеріали відсутні. Тут перелічено лише ті версії матеріалів, що очікують на розгляд, наприклад чернетки.
