Tide Site (2.0.5) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Moderated content
ur: معتدل مواد

en: Author
ur: مصنف

en: On
ur: آن

en: Homepage
ur: آبائی صفحہ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: User
ur: صارف

en: Page
ur: صفحہ

en: Logo
ur: لوگو

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Language neutral
ur: غیر جانبدار زبان

en: « First
ur: » ابتدائی
