Tide Test (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Link
hy: Հղում

en: Topic
hy: Թեմա
