Tide Test (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Body
af: Teks

en: Tags
af: Etikette

en: File
af: Lêer

en: Test
af: Toets

en: Link
af: Skakel

en: Topic
af: Onderwerp
