Tide Test (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Body
ca: Cos

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: File
ca: Fitxer

en: Test
ca: Prova

en: Link
ca: Enllaç

en: Off
ca: Inactiu

en: Media
ca: Multimèdia

en: Topic
ca: Tema

en: Reference
ca: Referència
