Tide Test (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Body
cs: Text

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: File
cs: Soubor

en: Link
cs: Odkaz

en: Off
cs: Vypnuto

en: Media
cs: Média

en: Topic
cs: Téma
