Tide Test (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: File
el: Αρχείο

en: Test
el: Δοκιμή

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Off
el: Κλειστό

en: Media
el: Μέσα

en: Topic
el: Θέμα

en: Reference
el: Αναφορά
