Tide Test (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Body
fr: Corps

en: On
fr: Activé

en: Tags
fr: Étiquettes

en: File
fr: Fichier

en: Test
fr: Tester

en: Link
fr: Lien

en: Off
fr: Désactivé

en: Media
fr: Média

en: Topic
fr: Sujet

en: Reference
fr: Référence

en: Metatags
fr: Balises meta (Meta tags)
