Tide Test (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: On
is: Virkjað

en: Tags
is: Efnisorð

en: File
is: Skrá

en: Test
is: Prófa

en: Link
is: Hlekkur

en: Off
is: Af

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Topic
is: Umræðuefni
