Tide Test (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: File
ka: ფაილი

en: Test
ka: ტესტი

en: Link
ka: ბმული

en: Off
ka: გამორთვა

en: Media
ka: მედია
