Tide Test (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Topic
kn: ವಿಷಯ
