Tide Test (8.x-2.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: On
mr: वर

en: File
mr: फाईल

en: Test
mr: चाचणी

en: Link
mr: दुवा

en: Off
mr: बंद

en: Topic
mr: विषय
