Tide Test (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: File
nl: Bestand

en: Off
nl: Uit

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Reference
nl: Referentie
