Tide Test (8.x-2.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Tags
sl: Oznake

en: File
sl: Datoteka

en: Link
sl: Povezava

en: Topic
sl: Tematika
