Tide Test (8.x-2.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: On
th: เปิด

en: File
th: ไฟล์

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Link
th: ลิงค์

en: Off
th: ปิด

en: Media
th: สื่อ

en: Topic
th: หัวเรื่อง
