Tide Test (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: File
uk: Файл

en: Test
uk: Тест

en: Link
uk: Посилання

en: Off
uk: Вимкнено

en: Media
uk: Медіа

en: Topic
uk: Тема

en: Reference
uk: Посилання

en: Metatags
uk: Мета-теги
