Tide Test (8.x-2.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Body
ur: متن

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: File
ur: فائل

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Link
ur: ربط
