Tide Test (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Body
ar: المتن

en: On
ar: في

en: Tags
ar: وسوم

en: File
ar: ملف

en: Test
ar: الاختبار

en: Link
ar: رابط

en: Off
ar: إيقاف

en: Media
ar: ميديا

en: Topic
ar: المناقشة

en: Reference
ar: مرجع
