Tide Test (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: File
az: Fayl

en: Off
az: Söndürülüb

en: Topic
az: Mövzu

en: Reference
az: Istinad
