Tide Test (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Topic
bo: གླེང་གཞི
