Tide Test (8.x-2.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: On
de: An

en: File
de: Datei

en: Off
de: Aus

en: Media
de: Medien

en: Topic
de: Thema

en: Reference
de: Referenz
