Tide Test (8.x-2.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: File
eo: Dosiero

en: Link
eo: Ligilo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Topic
eo: Temo
