Tide Test (8.x-2.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: On
es: Activado

en: Tags
es: Etiquetas

en: File
es: Archivo

en: Test
es: Prueba

en: Link
es: Enlace

en: Off
es: Desactivado

en: Media
es: Multimedia

en: Topic
es: Tema

en: Reference
es: Referencia

en: Metatags
es: Meta etiquetas
