Tide Test (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Body
et: Sisu

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: File
et: Manus

en: Off
et: Väljas

en: Media
et: Meedia

en: Topic
et: Teema

en: Reference
et: Viide
