Tide Test (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: On
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: File
fi: Tiedosto

en: Test
fi: Testi

en: Link
fi: Linkki

en: Off
fi: Pois päältä

en: Topic
fi: Aihe

en: Reference
fi: Viittaus
