Tide Test (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: File
gl: Ficheiro

en: Test
gl: Proba

en: Link
gl: Ligazón

en: Off
gl: Desactivado

en: Media
gl: Medios

en: Topic
gl: Tema

en: Reference
gl: Referencia
