Tide Test (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: File
hu: Fájl

en: Test
hu: Teszt

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Off
hu: Ki

en: Media
hu: Média

en: Topic
hu: Témakör

en: Reference
hu: Referencia

en: Metatags
hu: Meta jelölők
