Tide Test (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Body
id: Isi

en: On
id: Pada

en: Tags
id: Tag

en: Test
id: uji

en: Link
id: Tautan

en: Off
id: Matikan

en: Topic
id: Topik

en: Reference
id: Referensi
