Tide Test (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Body
it: Corpo

en: On
it: Acceso

en: Tags
it: Etichette

en: Off
it: Spento

en: Topic
it: Argomento

en: Reference
it: Riferimento
