Tide Test (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Body
ja: 本文

en: On
ja: オン

en: Tags
ja: タグ

en: File
ja: ファイル

en: Test
ja: テスト

en: Link
ja: リンク

en: Off
ja: オフ

en: Media
ja: メディア

en: Topic
ja: トピック

en: Reference
ja: 参照

en: Metatags
ja: メタタグ
