Tide Test (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Test
kk: Тест

en: Link
kk: Сілтеме

en: Topic
kk: Тақырыпша
