Tide Test (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Tags
ku: تاگەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Link
ku: بەستەر

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Topic
ku: بابەت
