Tide Test (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: File
lt: Failas

en: Test
lt: Testas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Off
lt: Išjungta

en: Topic
lt: Tema

en: Reference
lt: Nuoroda
