Tide Test (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: File
lv: Fails

en: Test
lv: Tests

en: Link
lv: Saite

en: Off
lv: Izslēgts

en: Media
lv: Multivide

en: Topic
lv: Tēma

en: Reference
lv: Atsauce
