Tide Test (8.x-2.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Link
ne: लिङ्क

en: Media
ne: मिडिया

en: Topic
ne: विषय
