Tide Test (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Body
oc: Còs

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: File
oc: Fichièr

en: Test
oc: Testar

en: Link
oc: Ligam

en: Off
oc: Desactivat

en: Media
oc: Mèdia

en: Topic
oc: Subjècte

en: Metatags
oc: Balisas meta (Meta tags)
