Tide Test (8.x-2.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Tags
ps: بچوي

en: File
ps: دوتنه

en: Link
ps: تړونی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Topic
ps: موضوع
