Tide Test (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: On
pt: Habilitado

en: File
pt: Arquivo

en: Test
pt: Teste

en: Off
pt: Desligado

en: Media
pt: Mídia

en: Topic
pt: Tópico

en: Reference
pt: Referência
